כל הדילים קנייה בטוחה אודותינו צור קשר הרשמה התחברות
קטגוריות: דיל יומי
» תקנון האתר

תקנון האתר

תקנון האתר


תנאי הרכישה מאיכות לצרכן בע'מ

א.      אמנת שרות

שרות איכותי ומקצועי אצלנו ב-goodeal הינו ערך עליון!

אנו מתחייבים לספק לך הלקוח, חווית קנייה מרגשת ושרות ברמה גבוהה, תוך הקפדה על אמינות ואיכות מוצרינו.

באיכות לצרכן תמצא מענה אדיב, מקצועי, אמין ומהיר לכל פנייה, ומוצרים המסופקים במהירות, אמינות, אחריות ואיכות, בכדי שתפיק את מירב ההנאה ממוצרינו לאורך זמן.  

ב.      התחייבות למחיר הזול ביותר בישראל

איכות לצרכן פועלת מסביב לשעון, בשיתוף היבואנים הגדולים בישראל, על מנת לאתר מוצרים חדשניים ועניינים לקהל הלקוחות שלנו, תוך שמירה על איכות המוצרים ומתן  אחריות מלאה בגינם, והכל על מנת שהלקוחות יהנו ממחירים זולים במיוחד ומשירות ללא דופי.

כיוון שאנו מאמינים ביכולתנו לשווק מוצרים במחיר הזול ביותר בישראל, אנו באיכות לצרכן מתחייבים, כי במידה ובתוך 14 ימים ממועד הרכישה, תמציאו לנו אסמכתא בכתב כי מוצר זהה למוצר שרכשתם, נמכר במכירה רגילה במחיר נמוך יותר, תזוכו בהפרש לרכישת מוצרים אחרים מ-ה'אתר' 

ג.       זכות לביטול הזמנה

צרכן הרוכש מאיתנו מוצר, והזכאי לבטל עפ'י כל דין את ההזמנה, חייב לעשות כן במועדים ובתנאים הקבועים בחוק, לרבות בעניין דמי ביטול, ורשאי לממש את זכותו לביטול ההזמנה, וזאת באמצעות הודעה בכתב למחלקת שירות הלקוחות שלנו, לכתובת ת.ד. 9146 פתח תקווה 49190 או בפקס 072-2786786. ניתן כמובן לפנות אל שרות הלקוחות בכל שאלה בימים א' - ה' בין השעות 9:00-15:00 בטלפון  0722152738.

 

עם ביטול ההזמנה, הצרכן מתבקש להשיב את המוצר לאיכות לצרכן, במצב בו קיבל את המוצר לידיו ובמידה וערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו, יידרש הצרכן לשאת בעלות.

 

נא לשים לב, כי זכות הביטול לא תחול על עסקת מכר מרחוק של: טובין פסידים; מידע כהגדרתו בחוק המחשבים; טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה; טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. כמו כן, זכות הביטול לא תחול על עסקה רגילה למכירת ריהוט שהורכב בבית הצרכן; טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן על פי מידות או דרישות מיוחדות; טובין שעל פי דין אין להחזירם; טובין פסידים; מידע כהגדרתו בחוק המחשבים; טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית; תכשיט שהמחיר ששולם בעדו גבוה מ-3,000 שקלים חדשים, למעט שעונים.

 

 

 

במקרה של ביטול עסקה רגילה, הביטול יהיה בתנאי שהצרכן יחזיר המוצר לחברתנו, כשהמוצר לא נפגם ולא נעשה בו שימוש. במקרה כאמור, יש לשים לב להוראות החוק בעניין החזרת המוצר באריזה המקורית, פתיחת האריזה המקורית, חיבור המוצר לחשמל, גז או מים, ובעיקר בכל הנוגע למוצרים כגון: ריהוט; ציוד לבית ולגן, ולמעט כלי אוכל לא ארוזים; מכשיר חשמלי ומכשיר אלקטרוני לרבות ציוד קצה כהגדרתו בחוק התקשורת;  טובין, הארוז באריזתו המקורית ובלבד שאריזתו לא נפתחה על ידי הצרכן; טובין שהזמין הצרכן וטרם סופק לו, אף אם בגלל שאזל מהמלאי ויש צורך לייצרו או להזמינו ובלבד שהייצור או ההזמנה אינם לפי מידות או דרישות מיוחדות של הצרכן; מטהר מים ומיתקן למים מינרליים; ביגוד והנעלה; שירותי קוסמטיקה ואסתטיקה, לרבות טיפולי הסרת שיער; חברות או מנוי במועדון הנחות; תכשיט שהמחיר ששולם בעדו אינו עולה על 3,000 שקלים חדשים; שעונים.

 

בעסקת מכר מרחוק רשאי הצרכן לבטל בכתב את העסקה – [1]     בנכס - מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת הנכס, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן [ב], לפי המאוחר מביניהם;  [2]       בשירות - בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן [ב], לפי המאוחר, כמפורט להלן: בעסקה מתמשכת – בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו, ובעסקה שאינה עסקה מתמשכת – בתנאי שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ד.      מדיניות החזרת טובין שלא עקב פגם

מדיניות החזרת הטובין של איכות לצרכן הינה בהתאם להוראות כל דין, ובמידה והדין אינו מקנה זכות כאמור, לא תוקנה ללקוח זכות עודפת.

ה.      איכות ואחריות

איכות לצרכן מבצעת בקרת איכות קפדנית על החבילות המשוגרות ללקוחותיה, ועומדת מאחורי כל מוצר ומוצר אותה היא משווקת, ומעניקה לצרכן בגינו אחריות מלאה, בהתאם לטיב ולתקופת האחריות הקבועה בחוק, וככל שלא נקבעה בחוק תקופה כאמור תעמוד האחריות על חודש ימים. במקרים מתאימים איכות לצרכן רשאית להרחיב ולהאריך את האחריות דלעיל, וזאת בהתאם לשיקול דעתה.

 

במידה והמוצר הגיע עם תעודת אחריות מקורית של היבואן/היצרן, תהא האחריות כפופה לאמור בתעודה, ועל הלקוח לפנות ראשית למימוש האחריות ליבואן/ליצרן/למעבדות, הכל כמפורט בתעודה.

 

בכל מקרה האחריות לא תחול במקרים של שבר, נפילה, חבלה, קצר, שימוש בניגוד להוראות או למטרה, ניסיון תיקון, העברה לצד ג', ולכל היותר הינה מוגבלת לתיקון המוצר או להחלפתו בחדש, לפי שיקול דעת איכות לצרכן, ולא תחול על נזק עקיף.

 

התכונות העיקריות של המוצר, לרבות שם היצרן/היבואן הינן כפי שנמסר ללקוח, וכפי המפורט על גבי אריזת המוצר והמסמכים הנלווים לו. למעט אם נרשם מפורשות אחרת, ארץ ייצור המוצר הינה הרפובליקה העממית של סין.

 

צוות שירות הלקוחות ישמח לעמוד לרשותכם בשאלות נוספות לגבי המוצר, כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר, מידע על מימוש האחריות וכו.

ו.        משלוח ואספקה

goodeal שולחת את מוצריה באמצעות דואר ישראל לכל חלקי הארץ. לפני שהמוצרים יוצאים ממחסנינו הם נבדקים ונארזים בשיטה מיוחדת ע'מ להבטיח את שלמות המוצר. הזמנה בסכום של עד 100 ₪ תישלח בדואר רגיל. הזמנה בסכום של מעל 300 ₪ תשלח בדואר שליחים של דואר ישראל [למעט ישובים אשר אינם נמצאים בפריסה של דואר שליחים, לגביהם ההזמנה תגיע לסניף דואר קרוב אליו תוזמן לגשת ולקבל המוצר]

 

זמן האספקה הוא עד 21 ימי עסקים מיום אישור העסקה ע'י חברת האשראי, לא כולל ימי ו', ערבי חג וחג. goodeal לא תהיה אחראית לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתה - כגון עיכובים בדואר, אירועים ביטחוניים, פעולות איבה, פגעי טבע, תאונות, שביתות והשבתות, תקלות במערכות המחשוב ו/או התקשורת. במקרה שלא ניתן יהיה לספק מוצר או שירות, תהיה רשאית איכות לצרכן לבטל את העסקה וכספך, לרבות דמי המשלוח, אם חויבת בהם, יושב לך במלואו.

 

עלות המוצר אינה כוללת דמי טיפול, אריזה ומשלוח, אשר נקבעים בהתאם למוצר המוזמן, ובטרם ביצוע ההזמנה יעודכן הלקוח בסכום הסופי של ההזמנה, כולל בעניין זה.

ז.        כללי

איכות לצרכן עושה כמיטב יכולתה להימנע מטעויות בפרסום מוצרים, לרבות מחירם, הימצאותם במלאי, מועד האספקה וכיוצ'ב. במידה ולאחר ביצוע ההזמנה יסתבר לחברה כי המוצר המוזמן לא מצוי במלאי או חלה טעות אחרת לגביו, תהא החברה רשאית שלא לקבל את ההזמנה, ותמסור על כך הודעה ללקוח.

 

במקרה שהעסקה לא אושרה ע'י חברת האשראי של הלקוח או במידה ומכל סיבה אחרת תחליט החברה שלא לקבל את ההזמנה, כי אז תהא החברה רשאית לשגר למזמין הודעה, באחד מאמצעי ההתקשרות שציין המזמין בעת ההזמנה, כי ההזמנה מבוטלת, ובמקרה כאמור לא תהא למי מן הצדדים כל טענה כלפי משנהו, מכל סוג ומין.

 

לחברה הזכות להתנות אספקת המוצר לידי הלקוח, בהצגת תעודה מזהה וכרטיס האשראי באמצעותו בוצעה ההזמנה. אחריות החברה בעניין מועד ביצוע האספקה, מסתיימת במועד מסירתה את המוצר לידי הגורם שנבחר לביצוע האספקה [דואר ישראל/חברת שליחויות וכד'], והחברה מופטרת מאחריות כלשהי בגין עיכוב מצד גורם האספקה בביצוע האספקה בפועל.

 

תמונות המוצרים, אם וככל שהוצגו בפני הלקוח בטרם קבלת המוצר, הינן להמחשה בלבד.

חלק מהשיחות מוקלטות לצורך בקרת איכות.

מחיר המוצר כולל מע'מ כחוק, בשיעורו החוקי ביום ההזמנה. במידה ותחול עליה בשיעור המע'מ עד למועד התשלום בפועל, כי אז תהא החברה רשאית לחייב את הלקוח בהתאם לשיעור המע'מ המעודכן.

 

החברה רשאית לשמור ולהשתמש בפרטי הלקוח לצורך שיפור השירותים המוענקים על ידה, ליצירת קשר עם הלקוח, לצורך עדכונו בדבר מבצעים ו/או בנוגע לשירותים ומוצרים המוצעים על ידי החברה ו/או צדדים שלישיים עמם נמצאת החברה בקשר, ובכלל זאת אך לא רק באמצעות, דואר, דוא'ל, טלפון, פקס, אסאםאס, טלמרקטינג, דיוור, הודעות מוקלטות וכל דרך תקשורת אחרת, והלקוח מוותר על כל טענה בעניין פרטיות ו/או דואר זבל ו/או הטרדה בהקשר זה. ללקוח הזכות בכל עת, לדרוש מהחברה למחוק את שמו מרישומה.  

 

הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת בין הצדדים מוקנית לביהמ'ש המוסמך בעיר ת'א.

 

רכישת מוצר מהחברה, ומסירת פרטי כרטיס האשראי לחיוב, מהווים הסכמה לתנאי הרכישה המפורטים בהסכם זה. הלקוח מצהיר כי בטרם התקשר עם החברה בהסכם זה, מהחברה מידע מלא ומפורט אודות המוצר ותנאי הסכם זה, וכן הזדמנות סבירה לעיין בתנאי הסכם זה, והצטרפותו נעשתה על יסוד התאמת המוצר לצרכיו והסכמתו לאמור בהסכם זה.

 

goodeal הינה עסק הפועל למטרות רווח, והעוסק בשיווק ומכירת מוצרים ושירותים, הן לצרכים והן לעסקים. האמור בהסכם זה, אינו בא כדי לפגוע בזכויות קוגנטיות של צרכן פרטי הרוכש מוצר/שירות לשימוש שעיקרו אישי, ביתי או משפחתי מכח חוק הגנת הצרכן, תשמ'א-1981 ואינו בא להוסיף על זכויות עסק מכח הוראות כל דין.

ח.      פרטי החברה

איכות לצרכן בע'מ - ת.ד. 9146 פתח תקווה 49190, טלפון 0722152738 ; פקס 072-2786786.

פרטים נוספים אודות החברה, לרבות אופן ההתאגדות, מספר עוסק מורשה וכיוצ'ב, מפורטים על גבי החשבונית הנלווית למוצר.